Aktuality

 

Vážení a milý příznivci naší komunity,

jak jistě všichni dobře víte, je naše restaurace, stejně jako všechny ostatní v naší zemi, pro veřejnost uzavřena.

Není ale naším posláním složit ruce do klína. Naopak. Jako pracující misionářky  sloužíme Bohu a světu především svojí prací.  Proto jsme nyní v této těžké době opět spojily své síly s organizací ST.EGIDIO, která se dlouhodobě stará o lidi bez domova. Vy, kteří sledujete naši činnost, si možná vybavíte, že tato organizace v restauraci L´EAU VIVE  pravidelně pořádá Vánoční obědy pro chudé.

Nyní nám ST.EGIDIO dodává ve spolupráci s POTRAVINOVOU BANKOU suroviny, ze kterých my v naší kuchyni vaříme – aktuálně je to více než 140 porcí denně.

Následně se vždy sejdou pracovníci CHARITY BRNO a dobrovolníci ze SANT EGIDIA a společně rozváží auty po městě jídla pro naše nejchudší. Toto vše probíhá také díky spolupráci s RADNICÍ BRNO – STŘED.

S velikou vděčností sledujeme Váš zájem o naši práci v tomto nelehkém období a velmi si vážíme každé nabídky pomoci, neboť jsme si vědomy toho, že

NĚKDY I MALÝ ČIN POMŮŽE VÍCE NEŽ TISÍC SLOV.

Pevně věříme, že s boží pomocí z této situace vyjdeme všichni posíleni a těšíme se na další společná setkání.

S úctou Vaše Pracující misionářky Neposkvrněné Panny Marie z Brna.

POKUD NÁM CHCETE A MŮŽETE POMOCI, UČIŇTE TAK NEJLÉPE FINANČNÍM DAREM, ZE KTERÉHO BUDE MOŽNÉ NAKOUPIT POTRAVINY. KONKRÉTNĚ NEJLÉPE NA TRANSPARENTNÍ ÚČET SANT EGIDIA:

2400044036/2010

DĚKUJEME